Balogh Tibor: Nógrádi futball 2004-2005 (Nógrád Megyei Sportági  Szakszövetség, 2003) - antikvarium.hu
Balogh Tibor: Nógrádi futball 2004-2005 (Nógrád Megyei Sportági Szakszövetség, 2003) - antikvarium.hu

Hírek Archívum - Nógrádifutball

Nógrádifutball

Televízió: az ESPN élő adásban foglalkozott a nógrádi csapattal - N

Ferencvárosi TC II - Bánk-Dalnoki Akadémia 2-0 (videó összefoglaló és  sajtótájékoztató) - NB1, NB2, NB3 FOCI
Ferencvárosi TC II - Bánk-Dalnoki Akadémia 2-0 (videó összefoglaló és sajtótájékoztató) - NB1, NB2, NB3 FOCI

SBTC-Paksi FC 1-7 (0-2) - YouTube

Videós értékelések a mai Mol Magyar kupa mérkőzésről:(nogradifutball.hu) –  sényő-carnifex fc
Videós értékelések a mai Mol Magyar kupa mérkőzésről:(nogradifutball.hu) – sényő-carnifex fc

Patak FC – A Pataki Futball Klub honlapja

A felnőtt futball már teljesen más, mint az utánpótlás mérkőzések" -  interjú Szondi Leventével, a Sényő-Carnifex FC 17 éves kapusával - NB1,  NB2, NB3 FOCI
A felnőtt futball már teljesen más, mint az utánpótlás mérkőzések" - interjú Szondi Leventével, a Sényő-Carnifex FC 17 éves kapusával - NB1, NB2, NB3 FOCI

MLSZ Nógrád Megyei Igazgatóság

nogradifutball.hu (@nogradifutball) | TikTok

Botrány a magyar bajnokin: Eldugták a labdát, fejbe rúgták a játékost,  félbeszakadt a rangadó - Csakfoci.hu
Botrány a magyar bajnokin: Eldugták a labdát, fejbe rúgták a játékost, félbeszakadt a rangadó - Csakfoci.hu

nogradifutball | TikTok

Nógrádifutball Honlap | Salgótarján

A szünetben lefújta a hihetetlen magyar bajnokit a játékvezető, mert félt:  "Úgy szóltam az apjának, hogy jöjjön, mert a fia veri a bírót" - Csakfoci.hu
A szünetben lefújta a hihetetlen magyar bajnokit a játékvezető, mert félt: "Úgy szóltam az apjának, hogy jöjjön, mert a fia veri a bírót" - Csakfoci.hu

Botrány a magyar focimeccsen: vádat emeltek a játékost megverő szurkolók  ellen
Botrány a magyar focimeccsen: vádat emeltek a játékost megverő szurkolók ellen